Arhiv rezultatov

reultati_2015

koledar_dvorana

koledar_na_prostem

reprezentance

reultati_2014

koledar_dvorana

koledar_na_prostem

reprezentance

reultati_2013

koledar_dvorana

koledar_na_prostem

reprezentance

reultati_2012

koledar_dvorana

koledar_na_prostem

reprezentance

201801jun18:0023:30Meeting national 1 de Belfort Montbéliard18:00 - 23:30 Stade Jacky Boxberger, Rue du Champ du Cerf, Montbéliard (FRA) Organizator: Montbeliard Belfort Athletisme

201802jun10:0016:0018. Svetovno prvenstvo v gorskih tekih za veterane (gor)10:00 - 16:00 Športna dvorana Železniki, Otoki 9a, 4228 Železniki Organizator: WMRA

201802jun10:0014:00Prvenstvo Slovenije v gorskih tekih za veterane (gor)10:00 - 14:00 Športna dvorana Železniki, Otoki 9a, 4228 Železniki Organizator: Atletsko društvo Železniki

201802jun(jun 2)13:4503(jun 3)20:00Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke13:45 - 20:00 (3) Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletsko društvo MASS Ljubljana

201802jun(jun 2)13:4503(jun 3)20:00Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice13:45 - 20:00 (3) Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletsko društvo MASS Ljubljana

201802jun14:0020:30Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke14:00 - 20:30 Športski park Mladost, Jarunska ulica 5, Zagreb (CRO) Organizator: AK Agram

201802jun(jun 2)14:3003(jun 3)18:00Laufnacht und Sparkassen Gala 201814:30 - 18:00 (3) Universitätsstadion Regensburg (GER) Organizator: LG Telis Finanz Regensburg

201802jun(jun 2)14:3003(jun 3)19:00Miting14:30 - 19:00 (3) Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletsko društvo MASS Ljubljana

201802jun18:0020:0010. Alešev memorial18:00 - 20:00 Športni center Žalec, Aškerčeva ulica 15, 3310 Žalec Organizator: Tekaško društvo Savinjčan Žalec

201802jun20:0022:001. Žalski nočni miting "Juriš na DR 10.000 m"20:00 - 22:00 Športni center Žalec, Aškerčeva ulica 15, 3310 Žalec Organizator: Tekaško društvo Savinjčan Žalec

201803jun16:3021:00FBK Games16:30 - 21:00 Fanny Blankers-Koen Stadion, Kuipersdijk 40, 7552 BJ Hengelo (NED) Organizator: AA Drink FBK Games

201804jun14:0020:00Memorial Josefa Odlozila14:00 - 20:00 Stadion Juliska, Na Julisce 28, 160 00 Dejvice, Praga (CZE) Organizator: Czech Athletic Federation

201806jun10:0015:00Posamično prvenstvo Slovenije za osnovne šole10:00 - 15:00 Športni center Žalec, Aškerčeva ulica 15, 3310 Žalec Organizator: Atletski klub Žalec

201806jun16:3020:009. International Athletic Meeting „Zenica 2018“16:30 - 20:00 Athletic Stadium Kamberovica polje, Kamberovića čikma bb, Zenica (BIH) Organizator: Atletski klub Zenica

201807jun17:3019:00Miting17:30 - 19:00 Vrbovec (CRO) Organizator: AK Sveti Vid Vrbovec

201808jun15:0021:0044. International Race Walking Festival »Alytus 2018«15:00 - 21:00 Pulko Street, Alytus (LTU) Organizator: Alytus Festival

201808jun16:0021:0064. Orlen Janusz Kusociński Memorial16:00 - 21:00 Stadion Śląski, Ul. Katowicka 10, Chorzów (POL) Organizator: Local Organizing Committee

201808jun17:0022:30XIV. Meeting Iberoamericano de Atletismo17:00 - 22:30 Iberoamerican Athletics Stadium, Av. Honduras, s/n, Huelva (ESP) Organizator: Real Federacion Espanola de Atletismo

201808jun20:0023:0031. Memorial `Giovanni Maria Idda`20:00 - 23:00 Stadio "Bepi Pizzolon", Via del Bellato 2, Ponzano Veneto (ITA) Organizator: ASD Atletica Ponzano

201809jun09:0017:00Četveroboj reprezentanc mlajših mladincev in mladink (CZE-HUN-SLO-SVK)09:00 - 17:00 Mestni stadion Ptuj, Čučkova ulica 7, 2250 Ptuj Organizator: Atletski klub Ptuj

201809jun(jun 9)09:0010(jun 10)20:003. Sredozemsko prvenstvo za mlajše člane in članice09:00 - 20:00 (10) Stadio Armando Picchi, 30016 Jesolo (ITA) Organizator: Mediterranean Athletics Union

201809jun10:0019:0024. Mednarodni atletski miting mladih "Kranj 2018" - Memorial Vučko10:00 - 19:00 Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, Kranj Organizator: Atletski klub Triglav

201809jun13:0016:00International Race Walking Festival »Simnas 2018«13:00 - 16:00 Vytauto Street, Simnas (LTU) Organizator: Local Organizing Committee

201809jun14:3020:00VII. Il Cavallo Scende in Pista14:30 - 20:00 Campo Pino Grezar, Via dei Macelli 1, Trieste (ITA) Organizator: A.S.D. Sportiamo

201813jun15:0022:3057. Zlata Tretra / Ostrava Golden Spike15:00 - 22:30 Městský stadion, Závodní 86, Ostrava (CZE) Organizator: Atletický klub SSK Vítkovice

201815jun10:3012:304 Cities Tournament10:30 - 12:30 Budimpešta (HUN) Organizator: Local Organizing Committee

201815jun17:0021:00MESSE RIED LA-MEETING17:00 - 21:00 LA-Stadion Ried im Innkreis, Voglweg 11, Ried im Innkreis (AUT) Organizator: LAG Genböck Haus Ried

201815jun19:3022:3027. Meeting Citta di Conegliano / Trofeo Toni Fallai19:30 - 22:30 Stadio Comunale "Narciso Soldan", Conegliano (ITA) Organizator: L’Atletica Silca Conegliano

201816jun10:0016:30Peteroboj reprezentanc starejših mladincev in mladink (CZE-HUN-POL-SLO-SVK)10:00 - 16:30 Smetanovy sady, Vyškov (CZE) Organizator: Czech Athletic Federation

201816jun10:0016:0013. Svetovni pokal v gorskih tekih za mlajše mladince in mladinke10:00 - 16:00 Lanzada (ITA) Organizator: WMRA

201816jun10:3012:00Pokal Slovenije v gorskih tekih (otroške kategorije)10:30 - 12:00 Podbrdo v Baški grapi, Podbrdo 73 A, Podbrdo Organizator: Turistično društvo Podbrdo in LTO Sotočje

201816jun12:0019:30Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U1612:00 - 19:30 Športni park Bonifika Koper, Ljubljanska cesta 2, 6000 Koper Organizator: Atletski klub Koper

201816jun13:0017:30Memorial Tomaša Babiaka13:00 - 17:30 Atletický štadión Centra Akademického Športu, Račianska ul. 103, Bratislava (SVK) Organizator: Local Organizing Committee

201816jun13:0023:59SoundTrack 201813:00 - 23:59 Tübingen (GER) Organizator: Local Organizing Committee

201816jun14:0015:00Ekipno prvenstvo Slovenije v hoji14:00 - 15:00 Športni park Bonifika Koper, Ljubljanska cesta 2, 6000 Koper Organizator: Atletski klub Koper

201816jun(jun 16)16:0017(jun 17)13:30Campionato Regionale Individuale e di Società Master16:00 - 13:30 (17) Campo Pino Grezar, Via dei Macelli 1, Trieste (ITA) Organizator: A.S.D. Trieste Atletica

201817jun09:0013:00XV. Meeting Citta' di Trieste09:00 - 13:00 Campo Pino Grezar, Via dei Macelli 1, Trieste (ITA) Organizator: A.S.D. Trieste Atletica

201817jun10:0016:004. kolo HALS-a10:00 - 16:00 Stadion Sloboda Varaždin, Ulica Ognjena Price 34, Varaždin (CRO) Organizator: Atletski klub Sloboda Varaždin

201817jun13:0017:00Union Leichtathletik Gala13:00 - 17:00 Union Sportkompetenzzentrum, Linz (AUT) Organizator: ULC Linz Oberbank

201820jun16:0020:00Sithonia International Throwing Meeting16:00 - 20:00 Nikiti Municipal Stadium, Sithonia (GRE) Organizator: Local Organizing Committee

201820jun16:0020:00Mednarodni atletski miting in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m16:00 - 20:00 Atletski stadion Poljane, Engelsova ulica 6, 2000 Maribor Organizator: Atletski klub Poljane Maribor

201820jun18:0022:00Bestseller Goleniów Athletics Park18:00 - 22:00 Stadion Miejski, Sportowa 25, Goleniów (POL) Organizator: Gmina Goleniów

201821jun(jun 21)10:0024(jun 24)19:00United World Games10:00 - 19:00 (24) Leopold Wagner Arena, Südring 215, Klagenfurt (AUT) Organizator: Klagenfurter Leichtathletik Club

201821jun(jun 21)10:3022(jun 22)19:3048. Balkansko prvenstvo za starejše mladince in mladinke10:30 - 19:30 (22) Istanbul (TUR) Organizator: Association of Balkan Athletics Federations

201822jun20:3022:0015. Ormoški nočni ulični tek20:30 - 22:00 Kerenčičev trg, Ormož Organizator: Atletski klub Ormož

201823jun(jun 23)14:3024(jun 24)19:00Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U1414:30 - 19:00 (24) Stadion Portoval Novo mesto, Topliška cesta 4, 8000 Novo mesto Organizator: Atletski klub Krka Novo mesto

201823jun(jun 23)15:3024(jun 24)19:30Atletski pokal Slovenije za člane in članice15:30 - 19:30 (24) Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletsko društvo Kronos Ljubljana

201823jun(jun 23)16:3024(jun 24)19:30Prvenstvo Slovenije za veterane16:30 - 19:30 (24) Štadion Kladivar, Stritarjeva 24, 3000 Celje Organizator: Atletsko društvo Kladivar Celje

201824jun10:0016:0015. Svetovno prvenstvo v gorskem maratonu10:00 - 16:00 Karpacz (POL) Organizator: WMRA

201827jun01jul18. Sredozemske igre09:00 - (julij 1) 20:00 Campclar Athletics Stadium, Tarragona (ESP) Organizator: Local Organizing Committee

201827jun17:3020:3013. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana17:30 - 20:30 Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletsko društvo MASS Ljubljana

201830jun01julPrvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke15:00 - (julij 1) 20:00 Stadion Kladivar, Stritarjeva ulica 24, 3000 Celje Organizator: Atletsko društvo Kladivar Celje

201830jun16:0020:00Otvoreno prvenstvo Zagreba16:00 - 20:00 Športski park Mladost, Jarunska ulica 5, Zagreb (CRO) Organizator: Zagrebački atletski savez

X