Arhiv rezultatov

reultati_2015

koledar_dvorana

koledar_na_prostem

reprezentance

reultati_2014

koledar_dvorana

koledar_na_prostem

reprezentance

reultati_2013

koledar_dvorana

koledar_na_prostem

reprezentance

reultati_2012

koledar_dvorana

koledar_na_prostem

reprezentance

201608jan14:0020:00David E. Walker Kickoff Classic14:00 - 20:00 East Tennessee State University Memorial Center, 807 University Parkway, Johnson City (USA) Organizator: East Tennessee State University

201608jan14:0020:00Air Force Open14:00 - 20:00 Cadet Field House, 2169 Field House Dr, Colorado Springs (USA) Organizator: U.S. Air Force Academy

201608jan17:3022:00Skakalni miting 17:30 - 22:00 Atletska dvorana Brežice, Černelčeva cesta 12, 8250 Brežice  Organizator: Atletski klub Brežice

201609jan09:3021:00Mednarodni miting v dvorani09:30 - 21:00 Atletska dvorana, Park Šiška, Milčinskega ulica 2, 1107 Ljubljana Organizator: Atletsko društvo MASS Ljubljana

201609jan13:3020:00STLV Indoor ONE 201613:30 - 20:00 BSFZ Schielleiten, Schielleiten (AUT) Organizator: STLV

201609jan16:3019:00Miting v dvorani za veterane16:30 - 19:00 Ljubljana Organizator: Atletsko društvo MASS Ljubljana

201610jan10:0019:00Südbayerische Meisterschaft10:00 - 19:00 Werner-von-Linde-Halle Organizator: BLV – Bezirk Oberbayern

201610jan16:0018:30Mednarodni miting v dvorani16:00 - 18:30 Atletska dvorana Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica Organizator: Atletsko društvo Slovenska Bistrica

201613jan18:0020:00Mednarodni miting v dvorani18:00 - 20:00 Atletska dvorana Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica Organizator: Atletsko društvo Slovenska Bistrica

201616jan09:0010:45Mednarodni miting v dvorani09:00 - 10:45 Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletsko društvo Kronos Ljubljana

201616jan10:0019:00WLV/NÖLV/BLV Hallenmeisterschaften10:00 - 19:00 Ferry Dusika Hallenstadion, Engerthstraße 267-269, Dunaj (AUT) Organizator: Wiener Leichtathletik-Verband

201616jan11:0019:00Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U1411:00 - 19:00 Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletsko društvo Kronos Ljubljana

201616jan12:0017:00Holiday Inn Invitational12:00 - 17:00 Bob Devaney Sports Center, Lincoln (USA) Organizator: Nebraska track and field

201616jan(jan 16)16:0017(jan 17)20:00Meeting regionale indoor16:00 - 20:00 (17) Palaindoor Ovidio Bernes, Udine (ITA) Organizator: Atletica Malignani Libertas Udine

201622jan(jan 22)09:0023(jan 23)19:00Cherry and Silver Invitational09:00 - 19:00 (23) Albuquerque Convention Center, 401 2nd St NW, Albuquerque (USA) Organizator: University of New Mexico

201622jan12:0020:00Praire Wolf Indoor Invitational12:00 - 20:00 Bob Devaney Sports Center, Lincoln (USA) Organizator: Nebraska track and field

201623jan10:0022:00Miting v dvorani10:00 - 22:00 Dvorana AD Kladivar Celje, Stritarjeva ulica 24, 3000 Celje Organizator: Atletsko društvo Štajerska Maribor

201623jan10:0020:30Otvoreno dvoransko prvenstvo Zagreba10:00 - 20:30 Dvorana pri boćarskom domu Zrinjevac, Prisavlje 2, Zagreb (CRO) Organizator: Zagrebački atletski savez

201623jan(jan 23)10:3024(jan 24)19:00CAMPIONATI ITALIANI DI PROVE MULTIPLE INDOOR10:30 - 19:00 (24) Palaindoor Padova, Via Nereo Rocco, Padova (ITA) Organizator: C.R. FIDAL VENETO

201623jan11:0020:00Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U1611:00 - 20:00 Dvorana AD Kladivar Celje, Stritarjeva ulica 24, 3000 Celje Organizator: AD Štajerska Maribor

201623jan(jan 23)12:3024(jan 24)14:30OEMS MK + Rahmenmeeting12:30 - 14:30 (24) Ferry Dusika Hallenstadion, Engerthstraße 267-269, Dunaj (AUT) Organizator: Wiener Leichtathletik-Verband

201624jan09:3012:30Mednarodni miting v dvorani09:30 - 12:30 Atletska dvorana Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica Organizator: Atletsko društvo Slovenska Bistrica

201624jan11:0018:00Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U1211:00 - 18:00 Atletska dvorana Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica Organizator: Atletsko društvo Slovenska Bistrica

201629jan(jan 29)14:0030(jan 30)20:00John Thomas Terrier Invitational14:00 - 20:00 (30) Track & Tennis Center Organizator: Boston University

201629jan16:1523:00House of Track High Performance Meet16:15 - 23:00 Nike Run Club House of Track, 2400 NW Front Ave, Portland (USA) Organizator: Nike+ Run Club House of Track

201630jan09:0021:00Mednarodni miting v dvorani09:00 - 21:00 Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletski klub Olimpija Ljubljana

201630jan10:0020:00STLV Indoor Trophy10:00 - 20:00 BSFZ Schielleiten, Schielleiten (AUT) Organizator: STLV

201630jan11:0017:00Olympijske Nadeje / Olympic Hopes11:00 - 17:00 ELÁN Stadium, Bajkalská ulica 7, Bratislava (SVK) Organizator: Bratislava

201630jan11:0019:00Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke11:00 - 19:00 Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletski klub Olimpija Ljubljana

201630jan12:3019:00Indoor Track & Field Vienna12:30 - 19:00 Ferry Dusika Hallenstadion, Engerthstraße 267-269, Dunaj (AUT) Organizator: Indoor Classic Vienna Leichtathletik & Erste LA

201630jan(jan 30)16:0031(jan 31)20:00CAMPIONATO REGIONALE INDOOR ALLIEVI E JUNIOR16:00 - 20:00 (31) Palaindoor Ovidio Bernes, Udine (ITA) Organizator: C.R. FIDAL Friuli Venezia Giulia

201631jan09:0020:00STLV Indoor TWO + ST-MS Masters09:00 - 20:00 BSFZ Schielleiten, Schielleiten (AUT) Organizator: STLV

201631jan14:0019:00Miting v dvorani14:00 - 19:00 Tips Arena Linz Organizator: ATLETSKA ZVEZA SLOVENIJE

201631jan14:0019:00Prvenstvo Slovenije v dvorani v krožnih tekih za članski in mladinski kategoriji14:00 - 19:00 Tips Arena Linz Organizator: ATLETSKA ZVEZA SLOVENIJE

201631jan15:0020:0015. Elan Indoor Meeting15:00 - 20:00 ELÁN Stadium, Bajkalská ulica 7, Bratislava (SVK) Organizator: Slovak Athletic Federation

X