Izidi atletske diamantne lige v Zürichu

Leda Krošelj štirinajsta na 29. poletni Univerzijadi
24/08/2017
Joni Tomičič Prezelj v polfinalu v Taipeiju
26/08/2017

Zürich, 24. avgusta (STA)

Izidi atletske diamantne lige v Zürichu.

* Izidi:
* moški:
– 100 m:
1. Chijindu Ujah (VBr) 9,97
2. Ben Youssef Meite (SkO) 9,97
3. Ronnie Baker (ZDA) 10,01
– 400 m:
1. Isaac Makwala (Boc) 43,95
2. Gil Roberts (ZDA) 44,54
3. Vernon Norwood (ZDA) 45,01
– 1500 m:
1. Timothy Cheruiyot (Ken) 3:33,93
2. Silas Kiplagat (Ken) 3:34,26
3. Elijah Motonei Manangoi (Ken) 3:34,65
– 5000 m:
1. Mohamed Farah (VBr) 13:06,05
2. Paul Kipkemoi Chelimo (ZDA) 13:06,09
3. Muktar Edris (Eti) 13:06,09
– 400 m ovire:
1. Kyron McMaster (SkO) 48,07
2. Karsten Warholm (Nor) 48,22
3. Kariem Hussein (Švi) 48,45
– višina:
1. Mutaz Essa Barshim (Kat) 2,36
2. Majd Eddin Ghazal (Sir) 2,31
3. Bogdan Bondarenko (Ukr) 2,31
– daljina
1. Luvo Manyonga (JAR) 8,49
2. Rushwal Samaai (JAR) 8,31
3. Jarrion Lawson (ZDA) 8,12
– palica:
1. Sam Kendricks (ZDA) 5,87
2. Piotr Lisek (Pol) 5,80
2. Pawel Wojciechowski (Pol) 5,80
– kopje:
1. Jakub Vadlejch (Češ) 88,50
2. Thomas Röhler (Nem) 86,59
3. Tero Pitkämäki (Fin) 86,57
* ženske:
– 100 m:
1. Christania Williams (Jam) 11,07
2. Jura Levy (Jam) 11,18
3. Barbara Pierre (ZDA) 11,29
– 200 m:
1. Shaunae Miller (Bah) 21,88
2. Elaine Thompson (Jam) 22,00
3. Marie Josee Ta Lou (SkO) 22,09
– 800 m:
1. Caster Semenya (JAR) 1:55,84
2. Francine Niyonsaba (Bur) 1:56,71
3. Margaret Nyairera Wambui (Ken) 1:56,87
– 100 m ovire:
1. Sally Pearson (Avs) 12,55
2. Sharika Nelvis (ZDA) 12,55
3. Christina Manning (ZDA) 12,67
– 400 m ovire:
1. Zuzana Hejnova (Češ) 54,13
2. Sara Petersen (Dan) 54,35
3. Lea Sprunger (Švi) 54,66
– 3000 m zapreke:
1. Ruth Chebet (Bah) 8:55,29, izid sezone na svetu
2. Beatrice Chepkoech Sitonik (Ken) 8:59,84
3. Norah Jeruto Tanui (Ken) 9:05,31
– troskok:
1. Olga Ripakova (Kaz) 14,55
2. Yulimar Rojas (Ven) 14,52
3. Caterine Ibargüen (Kol) 14,48
– krogla:
1. Gong Lijiao (Kit) 19,60
2. Anita Marton (Mas) 18,54
3. Julija Lejancjuk (Blr) 18,47
– kopje:
1. Barbora Špotakova (Češ) 65,54
2. Kelsey-Lee Roberts (Avs) 64,53
3. Sara Kolak (Hrv) 64,47

5. Martina Ratej (Slo) 62,77

X