Koledar

202101apr10:0002(apr 2)17:30Vertklasse Meeting10:00 - 17:30 (2) Vert Stadium, 1018 Panther Dr, High Point (USA) Organizator: High Point University

202102apr10:0020:30Principia Bearcat Classic10:00 - 20:30 Jim Crafton Training Center, One Front Gate Rd, Elsah (USA) Organizator: Principia College

202102apr(apr 2)12:0003(apr 3)19:30South Florida Invitational12:00 - 19:30 (3) USF Track & Field Stadium, Tampa (USA) Organizator: University of South Florida

202102apr(apr 2)13:0003(apr 3)17:30UAB Spring Invite13:00 - 17:30 (3) UAB Track and Field Complex, 900 11th Street South, Birmingham (USA) Organizator: University of Alabama

202102apr(apr 2)13:0003(apr 3)18:30WKU Hilltopper Relays13:00 - 18:30 (3) Charles M. Ruter Track and Field Complex, 1906 College Heights Blvd, Bowling Green (USA) Organizator: Western Kentucky University

202102apr(apr 2)15:3003(apr 3)17:00Joey Haines Invite15:30 - 17:00 (3) Abe Stuber Track and Field Complex, N Sprigg St, Cape Girardeau (USA) Organizator: Southeast Missouri State University

202103apr10:3016:00Lehigh Happy Easter Races10:30 - 16:00 Goodman Track and Field Complex, 128 Goodman Dr., Bethlehem (USA) Organizator: Lehigh University

202108apr(apr 8)12:0010(apr 10)19:00Crimson Tide Invitational12:00 - 19:00 (10) Sam Bailey Track & Field Stadium, Crisp Indoor Practice Facility, Tuscaloosa (USA) Organizator: University of Alabama

202109apr(apr 9)13:3010(apr 10)20:30Franson Classic Track & Field and Multis13:30 - 20:30 (10) Cougar Stadium, Azusa (USA) Organizator: Azusa Pacific University

202109apr(apr 9)15:0010(apr 10)16:00Flames Invitational15:00 - 16:00 (10) Lee University Track Complex, Cleveland (USA) Organizator: Lee University

202110apr09:0017:00Gamecock Invitational09:00 - 17:00 Cregger track, 199 S Marion St, Columbia (USA) Organizator: University of South Carolina

202110apr09:3018:00John Creer Invitational09:30 - 18:00 Lindenwood University Outdoor Track Facility, St. Charles (USA) Organizator: Lindenwood University

202110apr10:0013:00Kvalifikacijska tekma za prvenstvo Slovenije v gorskih tekih (gor) - PRESTAVLJENO10:00 - 13:00 Stahovica - Sveti Primož Organizator: Klub gorskih tekačev Papež

202110apr10:0013:00Prvenstvo Slovenije za mladinske kategorije v gorskih tekih (gor) - PRESTAVLJENO10:00 - 13:00 Stahovica - Sveti Primož Organizator: Klub gorskih tekačev Papež

202111apr07:0020:00Strawberry Relays07:00 - 20:00 Southeastern Track Complex, 1500 N Oak St, Hammond (USA) Organizator: Southeastern Louisiana University

202111apr07:3010:00European Olympic Marathon Qualification Race07:30 - 10:00 Sovicille (ITA) Organizator: Toscana Atletica Futura

202111apr11:0018:00Bucknell Quad11:00 - 18:00 Gerhard Fieldhouse, 710, Moore Ave, Lewisburg (USA) Organizator: Bucknell University

202116apr(apr 16)10:0017(apr 17)21:30Bryan Clay Invitational10:00 - 21:30 (17) Cougar Stadium, Azusa (USA) Organizator: Azusa Pacific University

202116apr(apr 16)14:0017(apr 17)17:30War Eagle Invitational14:00 - 17:30 (17) Hutsell-Rosen Track, Lem Morrison Dr, Auburn (USA) Organizator: Auburn University

202116apr(apr 16)16:0017(apr 17)16:00Vanderbilt Black & Gold Invitational16:00 - 16:00 (17) Vanderbilt Track, Nashville (USA) Organizator: Vanderbilt University

202117apr09:0019:00USC Open09:00 - 19:00 Cregger track, 199 S Marion St, Columbia (USA) Organizator: University of South Carolina

202117apr09:3014:30Dobo SE Throwing Series09:30 - 14:30 Szombathely (HUN) Organizator: Local Organizing Committee

202117apr09:3017:30Dewey Allgood Invitational09:30 - 17:30 Allgood-Bailey Stadium, Rolla (USA) Organizator: Missouri University of Science and Technology

202117apr09:3017:30Boots Garland Invitational09:30 - 17:30 Bernie Moore Track Stadium, 1 North Stadium Dr, Baton Rouge (USA) Organizator: Louisiana State University

202117apr11:0017:00Lafayette - Lehigh - Sacred Heart Tri11:00 - 17:00 Metzgar Fields Complex, 3412 Sullivan Trail, Easton (USA) Organizator: Lafayette College

202117apr12:5019:3015. Sam Adams Classic12:50 - 19:30 Puryear Field at the Pine Bowl/Boppell Track, Spokane (USA) Organizator: Whitworth University

202118apr08:0010:0017. Mujalonga Sul Mar08:00 - 10:00 Piazzale Alto Adriatico, Muggia (ITA) Organizator: A.S.D. Trieste Atletica

202118apr10:0013:00Prvenstvo Slovenije v gorskem teku gor/dol za člane in mladince10:00 - 13:00 Griže, Migojnice 130, 3302 Griže Organizator: Atletsko tekaško društvo Savinjčan

202118apr11:3014:00Kvalifikacije za Atletski pokal Slovenije za mladinske in članske kategorije11:30 - 14:00 Športni Park Šentjur, Cesta Miloša Zidanška 28, 3230 Šentjur Organizator: Atletski klub Asfalt Kovač Šentjur

202118apr14:0016:40Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih14:00 - 16:40 Športni Park Šentjur, Cesta Miloša Zidanška 28, 3230 Šentjur Organizator: Atletski klub Asfalt Kovač Šentjur

202118apr16:4518:30Prvenstvo Slovenije v tekmovalni hoji16:45 - 18:30 Športni Park Šentjur, Cesta Miloša Zidanška 28, 3230 Šentjur Organizator: Atletski klub Asfalt Kovač Šentjur

202124apr10:0014:00Kvalifikacije za Atletski pokal Slovenije za mladinske in članske kategorije10:00 - 14:00 Atletski stadion pri OŠ A. T. Linhart, Kranjska cesta 27, 4240 Radovljica Organizator: Atletski klub Radovljica

202124apr10:0014:00Mednarodni miting "Radovljica 2021" in memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovire - ODPOVEDANO10:00 - 14:00 Atletski stadion pri OŠ A. T. Linhart, Kranjska cesta 27, 4240 Radovljica Organizator: Atletski klub Radovljica

202124apr14:0017:00Prvenstvo Slovenije v štafetah14:00 - 17:00 Atletski stadion pri OŠ A. T. Linhart, Kranjska cesta 27, 4240 Radovljica Organizator: Atletski klub Radovljica

202125apralldayalldayBalkansko prvenstvo v maratonu(Cel dan: nedelja) Kijev (UKR) Organizator: Association of Balkan Athletics Federations

X