Koledar

202101oct16:5018:0026. Rekord Šmarne gore - odpovedano16:50 - 18:00 Tacen - Šmarna gora Organizator: Tekaški klub Šmarnogorska naveza, Ljubljana

202102octallday03alldayPrvenstvo Slovenije v mnogobojih(Cel dan) Atletski stadion Poljane, Engelsova ulica 6, 2000 Maribor Organizator: Atletski klub Poljane Maribor

202102oct09:5013:00Prvenstvo Slovenije v gorskih tekih za pionirje in pionirke09:50 - 13:00 Tacen Organizator: Tekaški klub Šmarnogorska naveza, Ljubljana

202102oct10:0013:0042. Tek na Šmarno goro10:00 - 13:00 Tacen - Šmarna gora Organizator: Tekaški klub Šmarnogorska naveza, Ljubljana

202102oct11:3012:00Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih za pionirje in pionirke (U14)11:30 - 12:00 Atletski stadion Poljane, Engelsova ulica 6, 2000 Maribor Organizator: Atletski klub Poljane Maribor

202102oct12:0013:30Atletski miting Poljane Maribor12:00 - 13:30 Atletski stadion Poljane, Engelsova ulica 6, 2000 Maribor Organizator: Atletski klub Poljane Maribor

202103oct10:0017:00Nederlands Kampioenschapmannen10:00 - 17:00 Tilburg (NED) Organizator: Local Organizing Committee

202103oct10:0513:004. Novomeški 1/2 maraton10:05 - 13:00 Središče mesta, Novo mesto, Novi trg Organizator: Športno rekreativno društvo FIT klub

202103oct10:0513:00Prvenstvo Slovenije v polmaratonu10:05 - 13:00 Središče mesta, Novo mesto, Novi trg Organizator: Športno rekreativno društvo FIT klub

202103oct10:0513:00Prvenstvo Slovenije v polmaratonu za veterane10:05 - 13:00 Središče mesta, Novo mesto, Novi trg Organizator: Športno rekreativno društvo FIT klub

202103oct13:0015:00Prvenstvo Slovenije za veterane v hoji na 10 km13:00 - 15:00 Feldbach (AUT) Organizator: Local Organizing Committee

202109oct11:0015:30Atletski miting Tolmin11:00 - 15:30 Športni park Brajda, Dijaška ulica 12c, 5220 Tolmin Organizator: Atletsko društvo Posočje

202109oct11:0014:00Atletski pokal Slovenije v krosu11:00 - 14:00 Stadion v športnem parku Ravne, Na gradu 6, 2390 Ravne na Koroškem Organizator: Koroški atletki klub Ravne

202109oct11:0014:0055. Kros občinskih reprezentanc11:00 - 14:00 Stadion v športnem parku Ravne, Na gradu 6, 2390 Ravne na Koroškem Organizator: Koroški atletki klub Ravne

202113oct10:3015:00Ekipno prvenstvo Slovenije za srednje šole10:30 - 15:00 Atletski stadion Poljane, Engelsova ulica 6, 2000 Maribor Organizator: Atletski klub Poljane Maribor

202114oct10:3015:00Ekipno prvenstvo Slovenije za osnovne šole10:30 - 15:00 Atletski stadion Poljane, Engelsova ulica 6, 2000 Maribor Organizator: Atletski klub Poljane Maribor

202116oct12:0018:00Otvoreno prvenstvo Hrvatske i Slovenije u petoboju za veterane12:00 - 18:00 ŠRC Svetice, Ul. Divka Budaka 21, Zagreb (CRO) Organizator: Atletski klub Maksimir i Hrvatska atletska veteranska udruga

202119oct16:0018:00Zaključni miting sezone 2021 - 1. dan16:00 - 18:00 Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletsko društvo MASS Ljubljana

202120oct16:0018:00Zaključni miting sezone 2021 - 2. dan16:00 - 18:00 Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana Organizator: Atletsko društvo MASS Ljubljana

202123oct12:3017:00Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za osnovne in srednje šole - odpovedano12:30 - 17:00 Središče mesta Ljubljane, Ljubljana Organizator: TIMING Ljubljana, društvo za izvedbo športnih programov

202124oct09:1516:00Prvenstvo Slovenije v maratonu / 25. Ljubljanski maraton09:15 - 16:00 Središče mesta Ljubljane, Ljubljana Organizator: TIMING Ljubljana, društvo za izvedbo športnih programov

X