Tekmovanja in rezultati

201906apr10:0017:00Houston Alumni Invitational10:00 - 17:00 Tom Tellez Track at Carl Lewis International Complex, 3706 Francis St, Houston (USA) Organizator: University of Houston

201906apr13:0017:0020. Novomeški tek13:00 - 17:00 Glavni trg, Glavni trg 10, 8000 Novo mesto Organizator: Atletski klub Krka Novo mesto

201906apr15:0018:30Trofeo “UNICUSANO” Cinque Cerchi15:00 - 18:30 Campo Pino Grezar, Via dei Macelli 1, Trieste (ITA) Organizator: ASD Trieste Trasporti

201907apr09:0013:0017. Bistriški tek09:00 - 13:00 Športni park Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica Organizator: Javni zavod za šport Slovenska Bistrica

201907apr10:0016:001. kolo HALS-a10:00 - 16:00 Stadion Sloboda Varaždin, Ulica Ognjena Price 34, Varaždin (CRO) Organizator: Atletski klub Sloboda Varaždin

201907apr10:3514:00Prvenstvo Srbije u hodanju na putu10:35 - 14:00 Boljevci (SRB) Organizator: AK Surčin

201907apr11:0013:00Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 km za veterane11:00 - 13:00 Športni park Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica Organizator: Javni zavod za šport Slovenska Bistrica

201913apr08:3017:00Cole-Lancon Conference Challenge08:30 - 17:00 Ragin' Cajuns Soccer/Track Facility, 111 Reinhardt Drive, Lafayette (USA) Organizator: University of Louisiana

201913apr10:0014:00Otvoritveni miting "Bled 2019"10:00 - 14:00 Športni Park Bled, Rečiška cesta 2, 4260 Bled Organizator: Atletsko društvo Bled

201913apr10:0011:15Miting10:00 - 11:15 Mestni stadion "Ob jezeru", Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje Organizator: Atletski klub Velenje

201913apr11:0016:00Zimsko prvenstvo Slovenije v dolgih metih za veterane11:00 - 16:00 Športni center Žalec, Aškerčeva ulica 15, 3310 Žalec Organizator: Atletski klub Žalec

201913apr11:4514:00Prvenstvo Slovenije v tekmovalni hoji11:45 - 14:00 Mestni stadion "Ob jezeru", Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje Organizator: Atletski klub Velenje

201913apr14:0017:00Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih14:00 - 17:00 Mestni stadion "Ob jezeru", Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje Organizator: Atletski klub Velenje

201913apr16:0020:001. Prova Atletica Giovani16:00 - 20:00 Campo Comunale di Atletica Leggera "La favorita", Via degli Abeti, Spilimbergo (ITA) Organizator: A.S.D. Polisportiva Trivium Spilimbergo

201913apr18:0021:00Grenada Invitational18:00 - 21:00 Kirani James Athletics Stadium, Saint George (GRN) Organizator: Local Organizing Committee

201914apr08:3013:00Prvenstvo Slovenije v gorskih tekih za štafete08:30 - 13:00 Gasilski dom Socka, Socka 64, 3203 Nova Cerkev Organizator: Športno društvo Socka

201918apr10:3015:00Prvenstvo Slovenije v krosu za osnovne in srednje šole - šolski ekipni kros10:30 - 15:00 Velenje Organizator: Atletski klub Velenje

201919apr(apr 19)12:3020(apr 20)17:00Georgia Tech Invitational12:30 - 17:00 (20) George C. Griffin Track & Field Facility, 902 North Ave NW, GA 30332, Atlanta (USA) Organizator: College Track Georgia Tech, Atlanta (USA)

201920apr08:3017:00LSU Alumni Gold08:30 - 17:00 Bernie Moore Track Stadium, 1 North Stadium Dr, Baton Rouge (USA) Organizator: Louisiana State University

201920apr10:0015:0016. Atletski miting "Šentjur 2019"10:00 - 15:00 Športni Park Šentjur, Cesta Miloša Zidanška 28, 3230 Šentjur Organizator: Atletski klub Asfalt Kovač Šentjur

201920apr14:0017:0018. Tek Sotočja14:00 - 17:00 Sotočje Tolminke in Soče, 5220 Tolmin Organizator: Atletsko društvo Posočje

201920apr14:1519:0018. Balkansko prvenstvo v hoji14:15 - 19:00 Alexandroupolis (GRE) Organizator: Association of Balkan Athletics Federations

201928apr10:0014:00Pokal Slovenije v gorskih tekih / 2. tekma10:00 - 14:00 Lokavec pri Ajdovščini Organizator: Triatlon klub Eklimas Ajdovščina

X