202405apr(apr 5)17:0006(apr 6)17:00Prvenstvo Slovenije v teku na 24 ur17:00 - 17:00 (6) Športni park Bonifika Koper, Ljubljanska cesta 2, 6000 Koper Organizator: Atletski klub Ultramaraton Slovenija

202406apr11:3013:0017. Tek po ulicah Tržiča11:30 - 13:00 Tržič Organizator: Športna zveza Tržič

202406apr12:0014:30Ekipno prvenstvo Slovenije v krosu12:00 - 14:30 Soboško jezero, Murska Sobota, Bakovska ulica Organizator: Atletski klub Pomurje Murska Sobota

202407apr09:0013:0023. Ormoški polmaraton09:00 - 13:00 Mestna graba, Skolibrova ulica 17, 2270 Ormož Organizator: Atletski klub Ormož

202407apr10:0013:002. Pohorski Kerlc10:00 - 13:00 Maribor - Bellevue Organizator: Protim.e d.o.o.

202407apr13:0017:0024. Novomeški tek13:00 - 17:00 Glavni trg, Glavni trg 10, 8000 Novo mesto Organizator: Atletski klub Krka Novo mesto

202413apr10:0015:00Kvalifikacije za posamičen in ekipni mnogoboj U12 in U1410:00 - 15:00 Mestni stadion "Ob jezeru", Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje Organizator: Atletski klub Velenje

202413apr11:0013:40Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih11:00 - 13:40 Mestni stadion "Ob jezeru", Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje Organizator: Atletski klub Velenje

202413apr15:0016:30Prvenstvo Slovenije v tekmovalni hoji15:00 - 16:30 Mestni stadion "Ob jezeru", Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje Organizator: Atletski klub Velenje

202414apralldayalldayBalkansko prvenstvo v polmaratonu(Cel dan: nedelja) Nikšić (MNE) Organizator: Balkan Athletics

202414apr09:0013:0021. Bistriški tek09:00 - 13:00 Športni park Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica Organizator: Javni zavod za šport Slovenska Bistrica

202415apr16:0019:00Kvalifikacije za posamičen in ekipni mnogoboj U12 in U1416:00 - 19:00 Stadion Park Šiška, Milčinskega 2, 1000 Ljubljana Organizator: Atletsko društvo Kronos Ljubljana

202418apr10:3015:00Prvenstvo Slovenije v krosu za osnovne in srednje šole - šolski ekipni kros10:30 - 15:00 Soboško jezero, Murska Sobota, Bakovska ulica Organizator: Atletski klub Pomurje

202420apr10:3015:00Kvalifikacije za posamičen in ekipni mnogoboj U12 in U1410:30 - 15:00 Športni park Brajda, Dijaška ulica 12c, 5220 Tolmin Organizator: Atletsko društvo Posočje Tolmin

202420apr11:0014:00Atletski miting "Radovljica 2024" in Memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovire11:00 - 14:00 Atletski stadion pri OŠ A. T. Linhart, Kranjska cesta 27, 4240 Radovljica Organizator: Atletski klub Radovljica

202420apr11:3015:0020. Atletski miting Šentjur 202411:30 - 15:00 Športni Park Šentjur, Cesta Miloša Zidanška 28, 3230 Šentjur Organizator: Atletski klub Asfalt Kovač Šentjur

202420apr13:0015:30Pomladni miting AD Posočje13:00 - 15:30 Športni park Brajda, Dijaška ulica 12c, 5220 Tolmin Organizator: Atletsko društvo Posočje

202421apr09:0013:00Prvenstvo Slovenije v gorskih tekih za člane in mladince (gor)09:00 - 13:00 Col Organizator: Trillek

202422apr16:3019:00Kvalifikacije za posamičen in ekipni mnogoboj U12 in U1416:30 - 19:00 Športni park Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica Organizator: Atletsko društvo Slovenska Bistrica

202428apralldayalldayBalkansko prvenstvo v maratonu(Cel dan: nedelja) Beograd (SRB) Organizator: Balkan Athletics